Без категорії

Modele prerje flokesh 2018

Nëse ka një gjë që Kemi mësuar nga Pista e pranverës 2018, është se Pajisjet janě gjithçka për këtë Sezon. PA marrë parasysh se çfarë veshje Ju Jeni veshur, një pajisje élégant Mund të transformojë… Prerje e rregullt, flokë të shëndetshëm dhe modèle minimaliste. Por tashmë të gjitha ATO kanë kaluar. Çfarë ka në tavolinë për Modelet e flokëve të 2018? Epitoma e flokëve të qelqtë. Prerje ideale për vjeshtë. Për ATO që Duan flokë të drejtë, të shndritshëm dhe të shkurtër! Zbulohet një nga tendencat më Trendi për Artin e thonjve 2018: këtë vit Pantone sugjeron thonjtë ultra violet, një hije vjollce që Shkon mirë me ngjyra të Tjera plotësuese dhe hije të Tjera të së njëjtës ngjyrë… Modelet e “Victoria secret” kanë marrë pjesë në tapetin e KUQ në “New York Fashion Week”. Elsa Hosk, Nina Agdal, Devon Windsor Ishin vazjat Bukuroshe që rrëmbyen vëmendjen e të gjithëve në këtë… Fjala ombre Probajmo nga Gjuha franceze dhe do të thotë “hije”.

Një ombre e bukur NUK sakrifikon Stil por të bën të dukesh më e guximshme më e gjallë APO dhe më natyrore Kjo në varësi të ngjyrës që kërkoni të realizoni këtë modèle. Më poshtë do keni DISA MODELE ombre për 2018. Në galerinë bashkangjitur do të shikoni ATO që do të jetën tendenca e 2018. Prerje dhe ngjyra si Edhe gjatësitë që do të mbizotërojnë në 2018-ëN. Lule, Lule dhe akoma Lule. Pas dimrit AQ GRI e të gjatë, NUK duam të rrethohemi nga gjë tjetër! Me Plot ngjyra dhe më romantiket çantat me stampime, të qëndisura ose me aplikime janě “Top” të pranverës 2018. Perfekte… Ndërsa Edhe viti 2018 provoi se Ishte një vit Stil për tendencat e flokëve. NUK duhet shumë për të kuptuar se cilat do të jenë Trendet që do të dominojnë në 2018-ëN. Që nga stilistët Deri Tek influencuesit e modës që shohim në rrugë, duket se janě në një mendje për llojin e… Mbretëresha e bukur spanjolle i ka lejuar Vetes një argëtim të Vogël mode, andaj gardërobën e SAJ elegante e ka pasuruar çizmet e modës së lartë me të cilat është fotografuar tashmë DISA Herë. Mbretëresha ka…

OK, të Errësira pyetjeve Mund t`Ju japim përgjigje Duke Ju treguar prerjet e trendit të Fundit. Pastaj, ATO që Jeni Ju vendosni! Ndani një pjesë të balukeve në mes, ndërsa pjesën tjetër gufojeni shumë e më pas Kapini Bisht. Ndoshta për DISA VAJZA`fashioniste`ardhja e pranverës dhe e verës është një Lajm i Keq, PASI mendojnë se janě të detyruara që të heqin nga garderoba e pneu çizmet. Por një Lajm i mirë për të gjitha ju… Të qenurit i rritur Probajmo me shumë përgjegjësi. Por Kur Probajmo Fjala për modën, gjërat NUK duhet të jenë Gjithmonë AQ serioze dhe tendencat e fundit të modës janě dëshmi për këtë. Kohët e fundit,… Flokët e shtrira dhe të Prera drejt janě Gjithashtu një Model in këtë vit. Lajmi i Keq është që duhet t`i Themi lamtumirë veshjeve të lehta, dhe të fokusohemi sëirish Tek pardesytë dhe xhupat e shiut, (Raincoat).

print

About the author

Acrobat

View all posts